Вітаю Вас Гість | RSS

Субота, 24.10.2020, 00:11

Пошук
Меню сайту
Реклама

Історія Рижавського МНВК


  Рижавський міжшкільний навчально-виробничий комбінат створений в селі Рижавка Черкаської області згідно рішення виконкому Уманської районної Ради народних депутатів від 05 серпня 1976 р. за номером 305 «Про відкриття міжшкільного навчально-виробничого комбінату трудового навчання та профорієнтації учнів».
Засновником МНВК є Уманська районна Рада народних депутатів.
  1 вересня 1976 року комбінат зустрів своїх перших вихованців. Директором навчального закладу був Мельник Микола Іванович, який розпочав активну роботу по створенню матеріально-технічної бази та обладнанню нових кабінетів. На той час на базі МНВК учні здобували такі спеціальності: «Оператор машинного доїння», «водій категорії «С»», «тракторист–машиніст категорії «А»», «будівельник».
  У своїй діяльності МНВК керується конституцією України, чинним законодавством у тому числі і законом України про освіту, положенням про середній загальноосвітній заклад, Положенням про міжшкільний навчально-виробничий комбінат, власним Статутом.
  МНВК – це навчально-виховний комплекс, який здійснює професійну підготовку учнівської молоді, забезпечує реалізацію потреб особистості в отриманні професій і кваліфікації відповідно до її інтересів, здібностей, наявних умов.
  Комбінат є центром професійної підготовки учнів загальноосвітніх шкіл району і може охоплювати різними формами навчання, трудової діяльності не тільки школярів, а й незайняту частину молоді. На даний момент Рижавській МНВК є перспективним навчальним закладом, що має спеціальності які користуються попитом серед молоді.


онлайн игры