Вітаю Вас Гість | RSS

П`ятниця, 23.10.2020, 23:05

Пошук
Меню сайту
Реклама

8. Водіння на майданчику


Правилами дорожнього руху передбачено, що особам, котрі навчаються водінню автомобіля, має бути не менше як 16 років, а мотоцикла — 14 років. Такі особи зобов'язані мати при собі документ, що засвідчує їхній вік. Перед початком навчання водінню транспортного засобу всі мають пройти спеціальну медичну комісію і отримати відповідну довідку.
Пам'ятайте! Початкове навчання водінню транспортного засобу повинно проводитися на закритих майданчиках, автодромах або у місцях, де відсутні інші учасники дорожнього руху. Забороняється навчання водінню транспортних засобів у житловій зоні, на дорогах для автомобілів та на автомагістралях.
Для початкового навчання необхідно обрати майданчик завдовжки не менше як 50 м і завширшки не менше як 15 м. Межі майданчика можна позначити за допомогою конусів чи прапорців. На такому майданчику можна відпрацьовувати початок руху та зупинку автомобіля, маневрування, розвороти переднім та заднім ходом тощо.
Пам'ятайте! Навчальна їзда на дорогах дозволяється тільки в присутності майстра виробничого навчання водінню (особи, яка навчає) і за умови достатніх початкових навичок водіння особи, яка навчається.
На механічних транспортних засобах для навчання, мають бути розпізнавальні знаки «Учбовий транспортний засіб» відповідно до вимог підпункту «к» пункту 30.3 Правил. Автомобілі навчальних закладів, які систематично використовуються для навчання водінню, також мають бути обладнані додатковими педалями зчеплення і гальмування та дзеркалом заднього виду для майстра виробничого навчання.
 

 Інформацію представлено виключно з метою ознайомлення.

Підручники з повним змістом можете придбати на сайті видавництва АРІЙ

Ілюстровані Правила дорожнього руху України: навч. посібн., 3-те вид., переробл. та доповн.

Вчимося керувати автомобілем : 33 уроки

 

 


онлайн игры