Вітаю Вас Гість | RSS

Середа, 19.01.2022, 19:01

Пошук
Меню сайту
Категорії розділу
Контрольні питання [3]
Лабораторні роботи [32]
Будова і ОЕ автомобіля [14]
ПДР розробки уроків [1]
Виховні заходи [1]
Сценарії, розробки відкритих заходів, профорієнтація
ПДР ситуаційні картки [22]
Реклама
Головна » Статті » Автосправа » ПДР ситуаційні картки

Вкажіть місця, де водій легкового автомобіля має перевагу в русі


Вкажіть місця, де водій легкового автомобіля має перевагу в русі

 

1 Відповідно до п. 18.1 водій транспортного засобу повинен дати дорогу пішоходам, які перебувають на нерегульованому пішохідному переході. -(немає)

2 Відповідно до п. 17.4 у населених пунктах водій транспортного засобу повинен дати дорогу автобусу, який розпочинає рух від позначеної зупинки, розташованої в заїзному «кармані». +(має)

3 Відповідно до п. 18.5 у будь-якому місці водій транспортного засобу повинен пропустити сліпих пішоходів, які подають сигнал тростиною білого кольору, спрямованою вперед. -(немає)

4 Відповідно до п. 6.6, якщо велосипедна доріжка перетинає дорогу поза перехрестям, водії мопедів і велосипедів зобов'язані дати дорогу іншим транспортним засобам, які рухаються по дорозі. +(має)

5. Відповідно до п. 4.7 за відсутності пішохідного переходу пішоходи можуть переходити дорогу на перехрестях по лініях тротуарів, тому згідно з п. 18.1 водій транспортного засобу повинен дати їм дорогу. -(немає)

6. Відповідно до п. 17.5 водій автобуса, який подав сигнал про намір розпочати рух від зупинки, повинен вжити заходів для запобігання дорожньо-транспортній пригоді. +(має)

7. Відповідно до п. 17.3 поза перехрестями, де трамвайні колії перетинають смугу руху нерейкових транспортних засобів, перевага надається трамваю. -(немає)

8. Відповідно до п. 16.2 на нерегульованому перехресті водій, повертаючи ліворуч, повинен дати дорогу пішоходам, які переходять проїзну частину, на яку він повертає. -(немає)

9. Відповідно до п. 17.4 у населених пунктах водій транспортного засобу повинен дати дорогу тролейбусу, який розпочинає рух від позначеної зупинки, розташованої в заїзному «кармані». -(немає)

10. Відповідно до п. 10.2, з'їжджаючи з дороги в житлову зону, водій повинен дати дорогу велосипедистам. -(немає)

11. Відповідно до п. 26.1 пішоходи мають перевагу перед транспортними засобами під час руху в житловій зоні. -(немає)

12. Відповідно до п. 26.4 під час виїзду на дорогу із житлової зони водій повинен дати дорогу іншим учасникам дорожнього руху (у тому числі пішоходам). -(немає)

13. Відповідно до п. 16.2 на нерегульованому перехресті водій, повертаючи ліворуч, повинен дати дорогу пішоходам, які переходять проїзну частину, на яку він повертає. -(немає)

14. Відповідно до п. 26.1 пішоходи мають перевагу перед транспортними засобами під час руху в пішохідній зоні. -(немає)

   

 

 

 Інформацію представлено виключно з метою ознайомлення.

Підручники з повним змістом можете придбати на сайті видавництва АРІЙ

Ілюстровані Правила дорожнього руху України: навч. посібн., 3-те вид., переробл. та доповн.

Вчимося керувати автомобілем : 33 уроки

 

 

Категорія: ПДР ситуаційні картки | Додав: mnvk (13.09.2012)
Переглядів: 1814 | Теги: плакати, регульовані перехрестя, авто, перевага в русі, пдр, Білети, тести даї | Рейтинг: 5.0/1

онлайн игры